Girl’s Day 2017

27. apríl 2017

Informácie pre dievčatá a školy

Girl’s Day je príležitosť pre všetky dievčatá navštíviť podniky, organizácie a školy, ktoré pracujú v odvetví informačno-komunikačných technológií alebo majú vrámci podniku IT oddelenia. Našim zámerom je ukázať im, že práca v tomto odvetví je skvelá aj pre ne a do budúcnosti im dáva veľa možností pracovnej realizácie.

Tento rok sme vám pridali jeden týždeň, kedy si budete môcť v pokoji preštudovať ponuku všetkých programov a vybrať si ten, ktorý vás najviac oslovil.

Preto bude od 1. apríla 2017 systém s ponukou programov OTVORENÝ, nebude sa však do podnikov dať registrovať. Budete si môcť len prečítať, čo kto pre vás pripravil.

REGISTRÁCIA PRE DIEVČATÁ BUDE SPUSTENÁ 7. APRÍLA 2017.

Čo potrebujem, keď sa chcem zúčastniť?

Účasť — účasť je vhodné dohodnúť s vedením školy a vašim pedagógom, keďže program prebieha zvyčajne v čase vyučovania. Vaši pedagógovia sú samozrejme vítaní tiež!

Registrácia — pozri sa na mapu Slovenska a vyber si podnik, ktorý ťa zaujíma – či už podľa miesta bydliska alebo konkrétneho zamerania. Pozri sa, aký program ponúka, prever zostávajúce miesta na návštevu a ak ťa ponuka oslovila, neváhaj a registruj sa!

Dostaneš potvrdenie registrácie a 27. apríla 2017 v danú hodinu prídeš priamo do podniku podľa tvojho výberu. Hosťujúca organizácia ti dá po skončení programu certifikát o jeho absolvovaní (slúži aj ako tvoja ospravedlnenka do školy).

Daj si pozor pri vypĺňaní registračných údajov a skontroluj si, či si správne zadala mailovú adresu (ak ju zadáš zle, nedostaneš potvrdzujúci mail a nebudeš vedieť, či si registrovaná).

Ak si sa niekde registrovala, je slušné prísť na daný program. Neodhlásená neúčasť spôsobí tvoj presun na "čiernu listinu" a v budúcom roku sa budeš môcť na tebou vybraný program registrovať iba ak zostanú voľné miesta.