Pre dievčatá a školy

Si stredoškoláčka? Uvažovala si už nad tým, kam pôjdeš na výšku? Čo tak IT? Nie ten mimozemšťan ÍTÍ 🙂 , ale ÍTÉ. Čo to vlastne to ITÉ zahŕňa? VŠETKO -> online svet, aplikácie v tvojom smart fóne, grafiku plagátu, ktorý máš nad posteľou, insta filtre ale aj bankové transakcie, virtuálnu realitu či kódenie hry, ktorú si včera hrala počas veľkej prestávky.

Girl´s day 2019 ti ponúka jedinečnú príležitosť navštíviť IT firmy, organizácie a školy, a tak sa sama presvedčiť, či je tento odbor naozaj tak “nudný”, ako ťa o tom presviedčali kamaráti či rodičia.

Neváhaj a zarezervuj si svoje miesto.

 

REGISTRÁCIA PRE DIEVČATÁ BUDE SPUSTENÁ 1. APRÍLA 2019.

Programy zverejníme už 25. marca. Môžeš si tak pokojne premyslieť, ktorá firma, organizácia či škola je tá pravá pre teba.

 

Čo potrebuješ, keď sa chceš zúčastniť Girl´s day 2019?

Účasť — účasť na Girl´s day 2019 by si mala dohodnúť s vedením školy a tvojim učiteľom, keďže program prebieha zvyčajne v čase vyučovania. Čo tak so sebou zobrať niekoľko spolužiačiek a učiteľku?

Registrácia — pozri sa na mapu Slovenska a vyber si podnik, ktorý ťa zaujíma – či už podľa miesta bydliska alebo konkrétneho zamerania. Pozri sa, aký program ponúka, prever zostávajúce miesta na návštevu, a ak ťa ponuka oslovila, neváhaj a registruj sa!

Následne dostaneš potvrdenie registrácie a 25. apríla 2019 v dohodnutú hodinu prídeš priamo do podniku podľa tvojho výberu. Hosťujúca organizácia ti dá po skončení programu certifikát o jeho absolvovaní (slúži aj ako tvoja ospravedlnenka do školy).

Daj si pozor pri vypĺňaní registračných údajov!

Skontroluj si, či si správne zadala mailovú adresu (ak ju zadáš zle, nedostaneš potvrdzujúci mail a nebudeš vedieť, či si registrovaná).

Ak si sa niekde registrovala, je slušné prísť na daný program. Neodhlásená neúčasť spôsobí tvoj presun na „čiernu listinu“ a v budúcom roku sa budeš môcť na tebou vybraný program registrovať iba ak zostanú voľné miesta.

 

V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať: okalova@ajtyvit.sk

"AJ TY s nami vybuduj technologicky rovnú spoločnosť!"